Η σχεδιάστρια Calia Monoyiou συμμετείχε στο fashion show του Studio 8 το οποίο πραγματοποιήθηκε στο Παλιό Λιμάνι Λεμεσού. Πρόσωπα από τον πολιτικό κόσμο του νησιού, Socialite και αρκετές άλλες σημαντικές προσωπικότητες, δήλωσαν δυναμικά το παρών τους στο fashion event του καλοκαιριού!
Η σχεδιάστρια Calia Monoyiou παρουσίασε στο catwalk τη συλλογή της για το Καλοκαίρι 2018 και φυσικά, κέρδισε τις εντυπώσεις!
![](https://www.monoyiou-calia.com/wp-content/uploads/2018/07/STU_7868.jpg)
![](https://www.monoyiou-calia.com/wp-content/uploads/2018/07/STU_7917.jpg)
![](https://www.monoyiou-calia.com/wp-content/uploads/2018/07/STU_7869.jpg)